Image thumbnail

Gyvūnų kremavimas

Gyvūnų kremavimas (kremacija)

Apie savo augintinius diskutuojame daug ir dažnai – kokią veislę pasirinkti, kaip teisingai rūpintis, kaip dresiruoti ar gydyti susirgus.. Tačiau, viena tema dažniausiai yra neliečiama. Deja, ateina diena, kai netenkame pačio nuoširdžiausio draugo.. Kylant gyvūnų gerovės iniciatyvoms, vis labiau visuomenėje įsigali supratimas, kad gyvūnai verti kokybiško ir saugaus gyvenimo bei tokio paties oraus atsisveikinimo su jais. Ar žinome, kaip elgtis su augintinio palaikais jo netekus?

Kremavimas – humaniška ir ekologiška išeitis.

Tai dar vienas būdas, kaip atsisveikinti su šeimos draugu be įprasto laidojimo ar bendro gyvūno utilizavimo.

• Siūlome augintinių kremavimo paslaugas Lietuvos augintinių krematoriume, esančiame Tauragės rajone, Zoliškių kaime, kuriame kiekvienas gyvūnas kremuojamas individualiai.

Tikime, kad padedame priimti geriausią sprendimą Jūsų atsisveikinimui su savo augintiniu, su nuoširdžiu dėkingumu išlydint jį, už jo amžiną draugystę, meilę ir prieraišumą Jums.

Kviečiame kreiptis tel. (0-650) 91647 į įmonės „Sielvartas” darbuotojus, jeigu norite užsisakyti augintinio kremavimo paslaugą.

Suteiksime konsultaciją, paimsime augintinio palaikus iš Jūsų namų ir grąžinsime urną su jo pelenais.

Kremavimo kaina priklauso nuo augintinio svorio, atstumo iki krematoriumo ir papildomų paslaugų (karstelis, dekoratyvinė urna).